Цікавинки

Цікавинки про навчання в різних країнах світу
Навчальний рік в Японії починається на початку квітня і складається з триместрів. Перший триместр закінчується 20 липня, після чого діти йдуть на літні канікули. Другий триместр йде з 1 вересня по кінець грудня, а 3-й – з січня по березень. Перехід з одного класу до іншого здійснюється під час однотижневих весняних канікул.
Професія шкільного вчителя в Японії була споконвічно чоловічою. Жінок серед японських викладачів менше половини.
У більшості шкіл Японії немає їдалень, а діти обідають прямо в класі.
У Чехії шкільні канікули бувають взимку і влітку. Літні канікули тривають 2 місяці.
У чеських школах п’ятибальна система оцінювання знань, тільки ось «п’ятірка» вважається найгіршою відміткою, а «одиниця» – найкращою.
У Чехії багато шкільних вчителів ведуть кілька дисциплін. Приміром, один педагог викладає фізкультуру і математику, інший – чеську мову, спів і хімію.
У Фінляндії не прийнято викликати учня, якщо він не виявив такого бажання. У цій країні вважається неприйнятним виставляння недоліків учнів перед однокласниками.
У фінських школах в класі працює одночасно два викладачі – вчитель і його помічник.
У школах Фінляндії після кожного уроку учні повинні виходити на вулицю, незалежно від погоди і пори року.
Діти, які навчаються в старших класах кубинських шкіл, починають освоювати яку-небудь професію. Учні міських шкіл на 5-7 тижнів вивозяться на сільськогосподарські роботи.
Директор школи в Швеції може перевести талановитого учня до наступного класу, не чекаючи кінця навчального року, правда, для цього потрібна згода батьків.
Навчальна пара в університетах Китаю триває всього 40 хвилин.
У Китаї зимові канікули у дітей тривають з кінця грудня по початок лютого. В цей час в країні відзначають Новий рік.
В Ірландії діти 6-15 років в обов’язковому порядку повинні відвідувати школу. У студентів відвідування занять є вільним
Учні в школах Норвегії розділені на вікові групи – початкові класи, 14-річні підлітки і 18-річна молодь. Примітно, що вони навчаються в різних будівлях
До 8 класу дітям в норвезьких школах не ставлять позначки.
-
Слово «школа» походить від грецького слова «сколе», що означає «дозвілля». Таких шкіл, які ми звикли бачити зараз, в Стародавній Греції не було. Філософи та їх учні збирались у вільний час разом і сперечалися з різних питань.
У 1565 р. з’явився перший буквар для навчання дітей, виданий першодрукарем Іваном Федоровим.
1 вересня йдуть в школу діти ще 122 країн – вся Америка і Європа. 1 січня навчальний рік починається в 43 країнах. У 16 країнах він починається в березні, а в 10 – в серпні.
У Японії навчальний рік триває з 1 квітня по 1 березня. Діти відпочивають всього один місяць. Один місяць відпочивають також в Індонезії (у січні) та в Індії (у квітні). У Норвегії та Мозамбіку канікули тривають 2 місяці. У Аргентині, Еквадорі, Панамі, Сіднеї учні відпочивають аж 4 місяці.
У Бразилії до школи віддають не тільки дітей, але й …гусей. У спеціальній школі понад 1000 ґелґотунів учаться захищати своїх господарів і охороняти господарство. Тож, потрапивши до цієї країни, можна побачити поважного сеньйора з гусаком на повідку. Гусак захистить його не гірше вівчарки чи добермана: і засичить страшно, і дзьобом ущипне боляче, і крилами зіб’є нападника з ніг.
Декілька учнів середньої школи міста Терлінгуа, що у Техасі, їздили дуже далеко, аби чомусь навчитись. У світі їхній шлях до школи – найдовший. Він становить 222 кілометри. Щоденно вони проводили в автобусі більше чотирьох годин. Деяких учнів потім везли ще 25-30 кілометрів від зупинки автобуса додому.
У різних країнах існують різні системи оцінки знань учнів. Якщо в Росії, Угорщині і Югославії 5 – найвища оцінка, а 1 – найнижча, то в Чехії все навпаки. У школах Голландії та Румунії ставлять оцінки від 1 до 10. У Франції в ліцеях введена 20-бальна шкала оцінювання.
У Сіднеї відкрита перша в світі школа англійської мови для папуг та інших птахів, що говорять. Їх навчають вимовляти вітання, жарти і навіть вірші.
--
1. Найстаріший із нині діючих університетів - це не Сорбонна і не Кембридж. Це Мусульманський університет Карауїн, заснований в 859 р. н. е.. в марокканському місті Фес.

 2. В якій школі навчається найбільше дітей? На 2003/2004 навчальний рік у міську школу Монтессорі в Лукань (Індія) було записано рекордну кількість учнів - 27 911.
 3. Найстаршим доктором наук стала Елізабет Ейчелбаум (США). Вона отримала диплом доктора у віці 90 років 58 днів.
 4. Найдовше вчитися примудрився якийсь Роберт Кронін з Великобританії. Він почав вивчати біологію в Прінстонському університеті 9 февраля1948 р., а закінчити 30 травня 2000 р., таким чином провчившись 52 роки. На момент отримання диплома йому було 72 рік 272 дня. Природно, йому тут же присвоїли звання найстаршого випускника університету.
 5. Найбільша зустріч випускників відбулася на 100-річному ювілеї школи в Німеччині. На зустрічі зібралося 2521 випускник.
 6. Найбільший перерву до першої зустрічі випускників влаштували колишні учні дитячого саду і школи міс Бланш Міллер в Західній Вірджинії (США). Вони вперше зустрілися через 70 років поле закінчення школи. Правда, на зустріч прийшли не все: 45% випускників до моменту зустрічі вже померли.
 7. Найвірнішими своїй школі залишилися випускники вищої школи графства Черокі 1929 Кожен рік вони обов'язково влаштовували зустріч. На 74-у річницю випуску в 2003 році, з 30 залишилися в живих випускників, приїхали 9.
 8. Найдорожчим навчальним курсом вважається курс у Міжнародній школі юних леді та джентльменів Айвлоа Спенсера (Великобританія). Місячні курси в цій школі стоять від 77 500 фунтів стерлінгів і вище. Студенти живуть в кращих готелях Лондона, відвідують балет і оперу і беруть уроки етикету.
 9. Найдовший урок тривав з 15 по 17 квітня 2003 року в державній вищій школі Лейдлі (Квінсленд, Австралія). Професор Марі Барроуз читав лекцію з біології класу з 26 учнів 54 години поспіль.
 10. Найбільший в історії професорський гонорар отримав доктор Роланд Дант в Чикаго, шт. Іллінойс, США, за прочитаний студентам 1-2 червня 1986 р. 2-денний курс лекцій з гіпнотерапії. Йому заплатили 3080000

1 коментар:

  1. ВСЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ ЗАВДАННЯ НА ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ МОЮ КРЕДИТУ З ЛЕГІТОВОЇ ТА ДОБРОВОЇ КРЕДИТНОЇ КОМПАНІЇ Мене звуть Керстін Ліс, я шукав кредит, щоб погасити свої борги, усі, кого я зустрів, шахраювали і брали гроші, поки нарешті не зустріли пана, Бенджаміна Брейль Лі Він міг дати мені позику в розмірі 450 000,00 R. Він також допоміг деяким моїм колегам. Я сьогодні говорю як найщасливіша людина у всьому світі, і я сказав собі, що будь-який позикодавець, який рятує мою родину від нашого бідного становища, я скажу ім'я всьому широкому світові, і я так радий сказати, що моя родина повертається назавжди, тому що мені була потрібна позика, щоб почати своє життя на всьому протязі, оскільки я єдина мама з 3 дітьми, і весь світ здавався, що він висить на мені, поки я не мав на увазі, що Бог послав позикодавця, який змінив моє життя і що в моїй родині, БОГ, що побоюється кредитора, містер, Бенджамін, він був Спаситель БОГ, посланий рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це стане неможливим, поки я не отримаю позику, і запросив його до своєї сім'ї -Усім учаснику, від якого він не відмовився, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, звернутися до пана Бенджаміна Брейля Лі електронною поштою за адресою (lfdsloans@outlook.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним кредитором I коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість у відношенні до мене, але я вважаю, що я повинен поділитися цим питанням з усіма вами, щоб звільнити себе від аферистів, будьте обачливими з імперсонаторів і зв’яжіться з правильною кредитною компанією. Надішліть нам електронну пошту через: lfdsloans@outlook. com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

    ВідповістиВидалити